Základní informace - Tom Clancy's The Division

Základní informace

Vývojář: Massive Entertainment

Vydavatel: Ubisoft

Hra více hráčů: Ano

Platforma: PC, Xbox One, PS4

Datum vydání: rok 2014

The Division se odehrává v New Yorku 3 týdny poté, co se městem prohnal smrtící virus vypuštěný na Černý pátek. Základní služby selhaly jedna po druhé. Společnost upadla do chaosu. Prezident vydal nařízení číslo 51, které aktivovalo přísně tajnou soběstačnou skupinu agentů s názvem The Division. Agenti Divize mezi námi žijí zdánlivě obyčejné životy a jsou vycvičeni, aby dokázali v podobných nouzových situacích jednat bez závislosti na velení. Když světla zhasnou, mise agentů začíná.

Ve světě Toma Clancyho zaměřeném na realismus budete prozkoumávat známé ulice a pamětihodnosti Velkého jablka, které jsou nyní zdecimovány rabujícími klany, které udělají pro své přežití naprosto vše. Nebezpečí číhá všude od Central Parku přes metro až po Sochu Svobody. Objevte dlouhodobě se rozvíjející otevřený svět New Yorku, kde hrají hlavní roli průzkum, bitvy a zlepšování hráčů ve stylu RPG.

“Pro hru Tom Clancy’s The Division si klademe za cíl zcela změnit způsob, jakým lidé přistupují k hraní online RPG,” řekl Fredrik Rundqvist, výkonný producent ze společnosti Ubisoft. “Díky výkonu příští generace konzolí se hráči ocitnou uprostřed trvalého thrilleru pro mnoho hráčů, ve kterém budou prozkoumávat svět kolabující moderní společnosti, a snažit se v něm přežít. To vše bude podpořeno autenticitou, jíž jsou hry zaštítěné Tomem Clancym proslulé.”

O vývoj hry Tom Clancy’s The Division se stará Massive™ Entertainment, švédské studio Ubisoftu známé svou sérií World in Conflict®.

Zdroj: Oficiální tisková zpráva

Vložil: mattos

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.