„Komunita v online hrách je mrtvá, chceme ji pomoct znovu vybudovat“, tvrdí Ryan Barnard - Tom Clancy's The Division

„Komunita v online hrách je mrtvá, chceme ji pomoct znovu vybudovat“, tvrdí Ryan Barnard

Podle Ryana Barnarda se z online her úplně vytratila spolupráce mezi hráči. Hlavními důvody jsou podle něj všude přítomnost trollů a přílišná vstřícnost vývojářů vůči hráčům, kdy se hráči už nemusí mezi sebou navzájem domlouvat co, kde a jak udělat, protože hra jim to řekne sama.

„Mým osobním cílem je s The Division znovu vytvořit online komunitu, protože hry o tohle přišly. Hráči se ve hře bojí promluvit, protože by na ně ihned začaly řvát dvanáctileté děti nadávky na jejich matky a tak podobně. Tohle chceme změnit.“

Barnard tvrdí, že moderní metody “sdílení” jsou příliš neosobní a že jen málo her se snaží sázet na skutečná tajemství a dobrodružství. „Komunita v online hrách je mrtvá. Hodně je to zapříčiněno tím, že když něco nevím, tak stačí použít Google nebo Youtube, popřípadě mi to hra řekne sama. Mezi hráči už neexistuje žádná spolupráce.“

My samozřejmě budeme vývojářům v Massive Entertainment držet palce, ať se jim jejich plány podaří zrealizovat a my se tak dočkáme skvělé hry se skvělou komunitou.

Zdroj: oxm.co.uk

Vložil: mattos

2 komentáře

  1. Ronin says:

    Tet sem tuhle stránku objevil a musím říct že je povedená. Na The Division se těším jako malej na vánoce takže přeju hodně štěstí a málo problému.
    A teď k článku v tomhle taky vidím velkej problém v online hrách a skoro mi to znechutilo většinu MMO takže doufám že se jim to fakt nějak podaří vyřešit.

    • mattos says:

      Díky :). Taky v to doufám a snad se s uřvanými dětmi nesetkám. Každopádně pokud půjde všechno dobře a okolo The Division tu vznikne početná komunita slušných hráčů, tak to snad problém nebude i kdyby to se jim to vyřešit nepodařilo. V budoucnu mám v plánu vytvořit zde fórum atd. a snad se bude komunita The Division sdružovat právě tady :).

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.