Antoine Emond odpovídal fanouškům na fóru - Tom Clancy's The Division

Antoine Emond odpovídal fanouškům na fóru

Během posledních pár dní odpovídal na oficiálním fóru Antoine Emond z Massive Entertainment na dotazy fanoušků k The Division. Níže v článku naleznete některé zajímavé otázky a odpovědi.

Jaké RPG prvky můžeme ve hře čekat?

Je jich plno. The Division je RPG hra, takže můžete čekat spoustu skillů a talentů stejně jako možnost úpravy a postupného zlepšování vaší postavy. Ve hře bude také spousta předmětů k ukořistění a craftování. Také nesmíme zapomenou na velké množství zbraní, které by měl každý hráč pečlivě vybírat podle jeho skillů a talentů a tak určit svoji roli ve skupině. A konečně – hra je o prozkoumávání zpustošeného New Yorku a odhalování skrytých příběhů.

Do kolika budov bude možné vstoupit? Opravdu doufám, že do většiny budov jako například byty nebo obchody s potravinami bude možné vstoupit a hledat v nich kořist.

Jak jste mohli vidět v demu, agenti divize vstoupili na policejní stanici a našli zde nové vybavení. Prozkoumávání budov bude ve hře hrát hlavní roli: chceme dát hráčům co největší možnost prozkoumávat město a prožít si co největší dobrodružství.

Budou postavy ve hře potřebovat jíst a pít?

Průzkum je ve světě The Division velmi důležitý. Cokoliv, co vám pomůže při vašich cestách po New Yorku je důležité a to zahrnuje i základní věci jako jídlo a vodu. Nicméně netvoříme simulátor přežití, takže jsme chtěli udělat z jídla a vody důležitou věc, ale ne nezbytnou. Jídlo a voda na vás bude působit jako dočasný „stimulant“, který vám na krátkou dobu zlepší nejen bojové schopnosti, ale může vám i pomoct s dalšími aktivitami ve hře.

Budou ve hře třídy nebo bude možné tvořit postavu podle sebe?

Během postupu hrou se vám zvyšuje úroveň a vy získáváte body. Tyto body je možné použít dle vlastního uvážení. Schopnosti, do kterých lze body vložit jsou úplně otevřené a během hraní je můžete i nadále měnit. Samozřejmě, že se lze zaměřit na určitou roli, ale to je pouze na vás. Z tohoto důvodu je k vytvoření co nejlepší a nejvyváženější skupiny důležitá dobrá komunikace a týmová spolupráce.

Bude postup hrou lineární, nebo budeme mít během hraní naprostou svobodu?

Je zde hlavní příběhová linka, ale jak ji projdete je zcela na vás. Ve hře budou questy/příběhy, které se budou postupně rozvíjet a povedou vás směrem k hlavnímu příběhu. Všechno bude záležet hlavně na volbě hráče.

Vložil: mattos

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.